Bize Ulaşın Tel: 0532 230 88 60

oto kiralama adres

Kemer Köprü Mah.

Merkez, BARTIN

oto kiralama çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09:00 - 20:00

Bartın Araç Kiralama Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Bartın Araç Kiralama Fiyatları

Bartın Araç Kiralama Fiyatları

Dede Rent A Car Bartın'da vip araç, filo kiralama, aylık, haftalık, günlük araba kiralama, kiralık gelin arabası ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun kiralık araç konusunda hizmetinizdedir. Araba kiralamak istiyorsunuz ancak Bartın Araç Kirlama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bize telefon numaralarınız ya da WhatsApp hattımızdan direk ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ihtiyacınıza yönelik aracı en uygun fiyat seçenekleriyle size sunacaktır. Bartın bölgesindeki araç kiralama firmalarından fiyat karşılaştırması yapın, online araç kiralama rezervasyonu yapın.

  • Telefon: 0532 230 88 60
  • E-Posta: ersan.cil@hotmail.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00- 20:00

 

Bartın’da Nasıl Araç Kiralanır ve Fiyatlandırma Nasıldır ?

Bartın Araç kiralama fiyatları şehrin genel fiyatlandırma politikası, aracın modeli ve özel günler gibi birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatları, internet sitemiz üzerinden görüntüleyebilir veya çağrı hattımızı arayarak detaylı bilgi sağlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ya da müşteri temsilcimiz aracılığı ile kiralık araçlarını görüntüleyebilir ve oldukça hızlı bir şekilde arabanızı kiralayabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan arabayı bulmanız yalnızca birkaç dakika sürecektir.

Bartın’a Nasıl ve Ne Zaman Gidilir ?

Bartın’a bir gezi planlıyorsanız Mayıs - Kasım aralıkları seyahatiniz için uygun zaman olacaktır. Bir deniz tatili planlıyorsanız Temmuz - Ağustos aralığını tercih edebilirsiniz. Konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmalısınız çünkü adeta Eğe havaları estiren bu güzel şehre özellikle yaz sezonunda büyük bir turist akını mevcut. 

Bartın’a havayolu ile ulaşım mümkün değildir ancak yılın her dönemi Türkiye’nin her yerinden otobüs ile ulaşım mümkündür. Bartın’a özel veya kiralık aracınızla da gidebilirsiniz. Kocaman tatil bavullarınız, kalabalık aileniz veya kalabalık arkadaş gruplarınız ile otobüs yolculuğu yapmak henüz daha tatile başlamamışken sizi yorabilir. 

Bartın'da Kiralık aracınızla bu tür problemler yaşamazsınız. Dede Rent A Car Bartın Araba Kiralama internet sitesinde yer alan pek çok geniş kişi ve bagaj kapasiteli araçlara göz atabilir içlerinden size en uygun olanını, oldukça uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Ankara - Bartın arası yaklaşık 290 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 3 saat 50 dakika sürmektedir. İstanbul - Bartın arası yaklaşık 440 kilometre ve araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. 

Bartın Tarihi ve Gezilecek Yerleri 

Denize girintili bir burun ve burnun iki yanında sakin iki koydan oluşan, Bartın’nın sevimli ilçesi Amasra’nın ilk adı Sesamos idi. Sesemos “Susam Diyarı” anlamına gelmektedir. M.Ö. II. yüzyılda yaşamış olan Pers kraliçesi Amastris, adı Sesamos olarak bilinen Amasra’yı çok beğenir, kente kendi adını verir ve kenti imar ettirir. 

Bartın Araç Kiralama Fiyatları

Aynı zamanda Büyük İskender’in de baldızı olan kraliçenin şehrin bağımsızlığını ilan ettikten sonra şaşalı agoralar, tapınaklar ve akropoller yaptırdığı ve şehrin siluetini değiştirdiği de tarih anlatıları arasındadır. XI. yüzyılda Romalı tarihçi Niketas’ın Amasra’yı “Dünyanın gözü” diye tanımlamıştır. Geçen beş yüz yüzyılın ardından hiç savaşmadan şehrin hakimiyetini ele geçiren Fatih Sultan Mehmet, Bakacak Tepesi’nden seyre dalar ve “lala, lala, çeşm-i Cihan (Dünyanın gözü) bu mu ola” demiştir. 

Birçok insanın gönlünü almış bu güzel coğrafya genç yaşta hayatını kaybeden sanatçı Barış Akarsu’nun da memleketidir. Bu şehre geldiğinizde mutlaka Güzelcehisar (lav kayaları), Kemere Köprüsü, Amasra Kalesi, Amasra Müzesi, Amasra Hamamı, Amasra Boztepe, Kuş Kayası Yol Anıtı, İnkumu Plajı ve Uluyayla gibi pek çok yere gitmeyi unutmayın.