Bize Ulaşın Tel: 0532 230 88 60

oto kiralama adres

Kemer Köprü Mah.

Merkez, BARTIN

oto kiralama çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09:00 - 20:00

Bartın Rent A Car

Bartın Rent A Car

Bartın Rent A Car firması olarak faaliyet gösteren Dede Rent A Car, 2007 yılından itibaren Bartın, Amasra, Zonguldak, Karabük, Kastamonu, Filyon Havaalanı'na araba kiralama hizmeti vermektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına araçların bakımlarını zamanında yaparak size en iyi sürüş keyfini yaşatmaktadır.

Hızlı iletişim kurmak ve hemen araç kiralamak için direk hattımız :  0532 230 88 60 

Ayrıca, son dönemlerde içinde bulunduğumuz pandemi döneminde tüm araçlarımız her kiralama sonrası dezenfekte edilmektedir. Bartın Rent A Car olarak, sunduğumuz yüksek standart araç kiralama hizmeti ve müşterilerine verdiği güven duygusuyla ticaret hayatına devam etmektedir.

Bartın Rent A Car, Bartın araba kiralama hizmetinde güncel ve en uygun fiyatlarla araba kiralama imkanı sunmaktadır. Bartın'da araba kiralamak, Dede Rent A Car ile çok kolay! 

Dede Rent A Car şirketi olarak, Bartın'da araba satın almak yerine kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunmaktadır. Gerek bireysel anlamda gerekse kurumlar ve özel şirketler yatırım yaparak araç satın almak yerine ucuz oto kiralama hizmetlerini tercih ederek likiditelerini farklı yönde kullanıp yeni yatırım kanallarını tercih etmek isteyenler araba kiralama yoluna gitmektedir. 

Bartın rent a car şirketi Dede Rent A Car olarak bu anlamda ✈ Çaycuma havaalanı araç kiralama firması, Bartın Rent a Car, farklı ulaşım ihtiyaçlarına yönelik ve farklı sektör ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak araç kiralama çözümleri oluşturmakta, bu hizmeti yenilikçi, güvenli ve kaliteli bir biçimde sunarak Bartın'da faaliyet gösteren araç kiralama şirketleri arasında büyük beğeni toplamıştır.

Bartın rent a car firması olarak en ekonomik araç fiyatları ve müşterilerine sağladığı dakik, güvenli ve profesyonel araç kiralama hizmetleriyle, en güvenilir Bartın oto kiralama firmaları arasında yer alan Dede Rent a  Car'dan ihtiyacınız olan kiralık online araç rezervasyonunuzu yapın, yola güvenle çıkın.