Bize Ulaşın Tel: 0532 230 88 60

oto kiralama adres

Kemer Köprü Mah.

Merkez, BARTIN

oto kiralama çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09:00 - 20:00

Bartın Araba Kiralama Hizmetleri
Dede Rent A Car

Hakkımızda

Bartın Araba Kiralama | Dede Rent A Car

Dede Rent A Car 2007 yılında Bartın'da kurulmuştur. Bartın oto kiralama hizmetlerinde, Dede Rent A Car firması olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatmak adına, filomuzu sürekli geliştiriyoruz. Araçlarımızın aylık ve yıllık bakımlarını aksatmadan kontrol ediyoruz. Sürüş keyfi kadar güvenliğe de önem veriyoruz.

Kuruluşundan beri her daim sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedefleyen Dede Rent A Car bu gayesini; sunduğu hizmetler ve belirlediği stratejileri ile başarmıştır. Sunduğumuz yüksek hizmet standartları ve verdiğimiz güven hissi sayesinde müşterilerimizin takdirini kazanmış olan firmamız büyümeye devam etmekte ve siz değerli müşterilerimize destekleri için teşekkür etmektedir. Karşılıklı güvene ve samimiyete dayalı olarak gerçekleştirdiğimiz ticari faaliyetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden daha ziyade önceliğimiz olmuştur. 

Bartın'da faaliyet gösteren firmamız size seyahatiniz boyunca en etkin oto kiralama hizmeti vermeyi garanti etmektedir. Bu hizmetlerimizin arasında yer alan lüks araç kiralama hizmeti de doğru tanımlanmak suretiyle bünyemizde uygulanmaktadır.

Dede Rent A Car ile uygun fiyatlı araç kiralama seçeneklerini bulun, hemen yola koyulun. Bartın'ın en iyi ve en geniş araç filosuna sahip firması ile planlarınızı ertelemeden yola koyulun. Bartın Dede Rent A Car ile araç kiralamak işte bu kadar kolay.

Vizyonumuz

Müşteri istek ve beklentilerini karşılayarak, gelişen teknolojiyi takip etmek ve en güncel araç filosu ile hizmet vermektir.

Bize Ulaşın

0532 230 88 60

Hakkımızda sayfası

Bartın Araç Kiralamada en genç filo Dede Rent A Car Firması!

dede rent a car
bartın kiralık araba

Bartın'ın en iyi araç kiralama hizmeti

İletişim