Bize Ulaşın Tel: 0532 230 88 60

oto kiralama adres

Kemer Köprü Mah.

Merkez, BARTIN

oto kiralama çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09:00 - 20:00

Dede Rent A Car Bartın Araba Kiralama

Bartın Rent A Car

Dede Rent A Car araç kiralama servisi; Bartın çapında seçkin bir rent a car markasıdır. Güvence, yüksek hizmet standartları ve genç filosuyla tatil ya da iş seyehatlerinizi konforlu bir deneyime dönüştürüyor. Kullanıcılarına araç kiralama servisi konusunda üstün bir hizmet sunan Dede Rent A Car, geniş araç filosundan dilediğiniz ebat ve özelliklere sahip araçları kiralama imkanına sahip olabilirsiniz. Kalabalık aileler için yüksek kapasiteli araçlar tercih etmenin yanı sıra yakıt tüketimine göre araç seçimi de yapabilirsiniz.

Aradığınız aracın sınıfına göre ve bütçenize en uygun seçenekteki araçları seçerek hızlı ve kolay bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik, orta ve lüks olarak sınıflandırılmış olan araç grupları, seçim esnasında hız kazandırarak işleminizi en kolay şekilde tamamlamanızı ve sizin için en uygun araç kiralama seçeneklerini bulmanızı sağlar.

Dede Rent A Car, Bartın'da kiralık araba alış ve iade tarihlerinde de birçok seçenek sunuyor. Aylık ve günlük araç kiralama seçeneklerinin yanı sıra bir yıla kadar esneyen uzun dönem araç kiralama fırsatından da yararlanabilirsiniz.