Bize Ulaşın Tel: 0532 230 88 60

oto kiralama adres

Kemer Köprü Mah.

Merkez, BARTIN

oto kiralama çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09:00 - 20:00

Blog

Çaycuma Havaalanı Kiralık Araba Rent A Car

Dede Rent A Car, Bartın ve çevresinde oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Bartın, Amasra, Kurucaşile, Ulus ya da İnkum gibi beldelerimize Türkiye'nin farklı noktalarından Çaycuma Havaalanı üzerinden gelmek isteyen ziyaretçilerimiz için ücretsiz Filyos Çaycuma Havaalanına kiralık araba gönderiyoruz.

Devamını Oku

Dede Rent A Car

Dede Rent A Car 2007 yılında Bartın'da kurulmuştur. Bartın oto kiralama hizmetlerinde, Dede Rent A Car firması olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatmak adına, filomuzu sürekli geliştiriyoruz. Araçlarımızın aylık ve yıllık bakımlarını aksatmadan kontrol ediyoruz. Sürüş keyfi kadar güvenliğe de önem veriyoruz

Devamını Oku

Bartın Araba Kiralama

Bartın ve civarında pek çok doğal ve tarihi güzellik bulunuyor. Bunun yanı sıra önemli bir iş merkezi de olan Bartın, sık ziyaret edilen şehirler arasında ilk sıralarda geliyor. Bartın'da, inkumda, Amasra'da tatili yapmak isteyenler ya da Bartın'a iş gezisi için gidenler, Bartın ve civarındaki bölgelere gitmek için Bartın araç kiralama seçeneğini kullanabiliyor. Bu amaçla Zonguldak Havalimanı'na inerek buradan da rezerve ettiğiniz arabayı teslim alabilirsiniz. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Devamını Oku

Bartın Günlük Araba Kiralama

Bartın Günlük araba kiralama seçeneği, hem iş seyahatinde olanlar hem de günü birlik tatile çıkanlar için en etkili ulaşım yollarının başında geliyor. İş seyahatinde olanlar günlük araç kiralayarak istedikleri yere kolaylıkla gidebiliyor. Günübirlik tatilciler ise günlük kiralama seçeneğiyle istedikleri lokasyona daha hızlı ve konforlu ulaşıyor. Dede Rent A Car, günlük araba kiralamak için en etkili firmalar arasında yer alıyor. Dede Rent A Car Filosunda yer alan seçeneklere bakmak ve ihtiyaca uygun arabayı seçmek oldukça kısa sürüyor. Bu şekilde kullanıcılar zaman kaybı yaşamıyor ve gideceklere yere güvenle ulaşım sağlıyor.

Devamını Oku

Amasra Araba Kiralama

Bartın ve civarında pek çok doğal ve tarihi güzellik bulunuyor. Bunun yanı sıra önemli bir iş merkezi de olan Bartın, sık ziyaret edilen şehirler arasında ilk sıralarda geliyor. Bartın'da, inkumda, Amasra'da tatili yapmak isteyenler ya da Bartın'a iş gezisi için gidenler, Bartın ve civarındaki bölgelere gitmek için Bartın araç kiralama seçeneğini kullanabiliyor. Bu amaçla Zonguldak Havalimanı'na inerek buradan da rezerve ettiğiniz arabayı teslim alabilirsiniz. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsizdir.Bartın/Amasra'da bulunan kiralık arabalarımız, modelleri ve fiyatları gibi bilgilere Kiralık Arabalarımız sayfasından ulaşabilirsiniz. Amasra'da günlük kiralama, haftalık kiralama gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca il dışından gelen misafirlerimiz için kiralamak istediği aracı ister ofisimizden, isterseniz de dilediğiniz bir noktdan teslim alabilirsiniz. Zonguldak Saltukova Havaalanı ile Bartın Amasra ya gelen müşterilerimiz için de havaalanına ücretsiz arac teslimimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Devamını Oku

Sayfa 1 / 6